פרק 165: ‘סיפור אחר’ - חלק 1 - חסיד אומות העולם הטורקי - סאלאחטין אולקומן

 

סיפורו של חסיד אומות העולם מטורקיה שהציל יהודים תוך כדי סיכון חיים וחווה טרגדיה משפחתית בעקבות כך. הפרק הופיע בעבר באנגלית, הפעם בעברית.

 

נשארו לנו עוד שבועיים לסיום קמפיין ההדסטארט לזכר שירה בנקי. עדיין חסר לנו בערך 25% מהסכום כדי לספר "סיפור אחר". סיפורים אל אנשים מקהילות שונות שעשו דברים מדהימים עבור האחר. 

 

התכנית החינוכית תכלול סדרת פודקאסט ייחודית,מערכי שיעור והכשרה של בני נוער "כ-שגרירים של סובלנות". השגרירים יספרו את הסיפורים בכל מקום שירצו לשמוע אותם.  הם ישנו את הדרך שבה אנו רואים לעיתים את "האחר".

אנחנו כבר מוצפים בפניות של ארגונים לגבי התכנית ומאוד מקווים שנצליח להוציא אותה לפועל. בין הפונים ניתן למצוא את תנועת הצופים, תנועת מכבי הצעיר, תנועת הנוער העובד והלומד, מורים, רכזים, מנהלי בתי ספר, רשת אנקורי, חיל החינוך והנוער, מכינת עלמה למנהיגות נשית, מכינת קול עמי ועוד מוסדות מכל חלקי הארץ.

 

את הלינק לפרוייקט ניתן למצוא באתר הדסטארט בשם סובלנות לזכר שירה בנקי, בדף הפייסבוק של התכנית ובאתר קטעים בהיסטוריה. שלחו את הלינק לפרויקט לחברים, קולגות וכל מי שיכול לעזור אפילו במעט, כדי לממש את תכנית הסובלנות לזכרה של שירה. 

 

האזנה נעימה!

 

Share | Download

Episodes Date

Load more